Този сайт използва бисквитки. Натискайки бутона „Разбрах“ или продължавайки да бразувате в сайта, вие се съгласявате с използваните от нас бисквитки.
Научете повече
 

Най-големия сайт за запознанства в България!

Твоят профил тук
 
 
  Забравена парола
Facebook login
 
Категории
bullet Начало
bullet Галерия Жени
bullet Галерия Мъже
bullet Списък
bullet Търсене
bullet Топкласации
bullet Онлайн
bullet Рожденици
bullet Регистрация
   
 
Елмаз приложения
Get it on Google Play
 
 
Извън Elmaz.com
Блог на Elmaz.com

O czym rozmawiać na pierwszej randce

Oct 30, 2014|Elmaz.com

Ten tak długo oczekiwany moment nadszedł. Pierwsze spotkanie z nowym partnerem. Chcesz żeby wszystko poszło gładko oraz oczywiście by nie było długich milczących przerw. Chcesz aby obojgu było interesujące. Możesz nawet przygotować listę tematów, oczywiście, tylko w umyśle, a nie na papierze.

O czym rozmawiać na pierwszej randceWiedzieć o czym będzie rozmowa, ale nie stosować się na 100% do planu. Określ kilka ważnych tematów, ważnych według twojego uznania i nawiąż do rozmowy(naprzykład skorzystaj z naszych porad na pytania na pierwszą randkę). Mimo, iż praktyka wykazała, że trzymać się wybranym scenariuszem rzadko jest możliwe. Jednak nie wiesz jak potoczą się sprawy.

Najbardziej rozsądnym jest rozmawiać aż znajdziesz temat, który bardzo interesuje partnera. Wtedy on / ona zacznie mówić z entuzjazmem, a ty możesz tylko posłuchać.

Jest to jedna z taktyk prowadzenia rozmów, która cieszy się dużym powodzeniem. Nawet jeśli cały czas twój partner mówił, a ty nawet jedno słowo, to jest całkiem możliwe, że po zakończeniu spotkania usłyszysz: "Bardzo miło było z tobą rozmawiać. Musimy spotkać się ponownie. "
Dlaczego tak się dzieje?  Jeśli twój partner mówi, oznacza że jest zainteresowany, że podobasz mu się i będzie druga randka.

Jest to najprostsza, zarazem najbardziej użyteczne zasada. Trzymaj się niej, a nie pomylisz się.

Jak przekonać partnera do tego by zaczął mówić? To proste. Znajdź temat, którym jest zainteresowany....... i wtedy tylko słuchaj.

Rozmawiajcie o wszystkim, wymieniajcie się informacją, czujcie się dobrze i niestresujcie się. Wszystko będzie dobrze!