Този сайт използва бисквитки. Натискайки бутона „Разбрах“ или продължавайки да бразувате в сайта, вие се съгласявате с използваните от нас бисквитки.
Научете повече
 

Най-големия сайт за запознанства в България!

Твоят профил тук
 
 
  Забравена парола
Facebook login
 
Категории
bullet Начало
bullet Галерия Жени
bullet Галерия Мъже
bullet Списък
bullet Търсене
bullet Топкласации
bullet Онлайн
bullet Рожденици
bullet Регистрация
   
 
Елмаз приложения
Get it on Google Play
 
 
Извън Elmaz.com
Блог на Elmaz.com

Pierwsza randka

Oct 30, 2014|Elmaz.com

Pierwsza randka... nareszcie nadeszła ta chwila!  I co teraz...

Pierwsza randkaCzujesz się tak, jakby całe twoje życie zależało od tej chwili. Serce podskakuje, umysł nie przestaje pracować, organizm reaguje. Wyobraźnia jest na maxa. Jesteś pełen oczekiwań.

Nikt nie chce zostać zawiedzionym: z siebie lub przez tak długo oczekiwaną „połówką“. Chcesz by wszystko było idealne. Przecież to jest Wasza pierwsza randka! Szansa na spotkanie z kobietą / mężczyzną twoich marzeń. Z niecierpliwością oczekujesz tę magiczną chwilę. Partner zbliża się coraz bardziej. Już jesteś w umówionym miejscu. I nagle twoje nogi dosłownie się uginają. Myślisz: "Co, jeśli mnie nie polubi?", "A co jeśli jej / jego tam niebędzie?", "A może zrezygnować?" oraz mnóstwo innych myśli.

Dlaczego pierwsza randka jest tak ważna? Może dlatego, że od jej powodzenia zależy czy będzie druga. Jeśli już znasz partnera, wtedy to spotkanie nie gra roli kluczowej. Ale jeśli do tej pory komunikowaliście tylko przez serwis randkowy, to pierwszy moment intymności może mieć fatalne skutki. Dlatego wszystkie te obawy. Ponieważ pierwsze wrażenie jest bardzo ważne.

Natychmiast pojawia się pytanie: "Jak się przygotować?" Ostatnio, szczególnie w Anglii, modne jest korzystanie z usług konsultantów randkowych lub tak zwanych "dating coach". Czy jest jakiś sens? Cóż, jest ciężko stwierdzić jednoznacznie. Dla jednego może być dla innych nie. Jedno jest pewne. Trenerzy rozwijają swoją działalność gospodarczą dzięki niepewności ludzi. Już na początku sugerują, że trzeba przejść "szkolenie". Nie jest to najlepszy początek, prawda? Ale z drugiej strony, konsultanci mogą pomóc tobie odnaleźć oraz pokazać swoje najlepsze strony, by zrobić dobre wrażenie i nie tylko.


Większość ludzi jednak liczy na siebie. A w głowie kłębi się tysiące pytań:

W czym się ubrać?

O czym rozmawiać?

Jeśli mnie nie polubi?

Jak dobrze się bawić?

Co zrobić by mieć drugie spotkanie?

Czego nie trzeba robić?

A co robić?

Oraz jeszcze mnóstwo innych.

Ale chwila nadeszła. Jesteś na miejscu randki, a on / ona już tam jest. Mówisz: "Witaj" ... i wydawałoby się że już po niezręcznej sytuacji. Rozmowa zaczęła się dobrze, czujesz się dobrze.Randka przebiega świetnie. Umawiacie drugą randkę. Jesteś w siódmym niebie.

Ale... możliwy jest też inny scenariusz. Spotykacie się... ale zamiast „Witaj“ on/ona idzie sobie. Lub nikt się nie pojawia na randce a ty czekasz i czekasz...

Albo idziesz ale jesteś sfrustrowany ponieważ on/ona wygląda zupełnie inaczej w realu. Jesteś rozczarowany.

Co robić? Otóż: bądź poinformowany!

Czego nie robić na pierwszej randce 

Co robić na pierwszej randce 

O czym rozmawiać na pierwsej randce 

Małe sztuczki na pierwszą randkę 

Kilka pomysłów na pierwszą randkę 

W co się ubrać na pierwszą randkę 

Jakie pytania zadać, by dowiedzieć się najważniejsze rzeczy o człowieku ze spotkania? 

I nie mniej istotne kilka porad na pierwszą randkę