Seznamka v Česko

Seznamka v Česko

Seznamka v Česko

Začátek
Galerie žen
Galerie mužů
Vyhledávání
Top uživatelé
Online
Mají narozeniny
Registrace
Advertisements
Ивайло Петров ICA MUNTEANU HansChristian Andersen Борис Петров plamen kirilov daniel Mladenov хari a dimitris lk Валентин Николов Ники Unknown Илиан Николов Ivanka Ivanova valeri cvetanov Николай Митков Димитър Тасев Stefan Vasiliev Rodi Rica florentin florentin georgi pavlov Бисер Бисеров rainbow rainbow Красимир Ценков Слънчо Лъчежарков Тихомир Цветанов Ники Иванов EXPI RATION Giustizia Incompresa Емо Русанов Бранко Любенов Neni Maznev Майя Шмидт lotos lotos Big Blind Ivalin Ivanov ivan blagoev Elli Suf Бубу Вики Guess Who iliqn iliev Ивелин Въйков Асен Костадинов aneliya dimitrova Ivan Petrov Nikky TS Един Непознат Слави Петров EUGEN BURCEA Дани Петрова Румен NA Малина Иванова Иван Димитров Валентин Петров Артур Ml Дорина Милева pete lee Петър петров boris k Деян Димов Емо Емилковв Руска Братанова Ilian Az alecs alecs Юлия Ангелова stefan plamenov nora viguerard Ивайло Dimitrov Някоя Апостолова Yordan N Валентин Лолов e s Mihail Ganchev Генчето Бенева Milash Kissa
Zapomenuté heslo
Facebook Login with Facebook
Elmaz App
Zapomenuté heslo
Facebook Login with Facebook
Prohlášení o využití služeb
Prohlášení o využití služeb Elmaz.com
Každý používateľ na Elmaz.com sa musí regostrovať, keď vyplní registračnú formu, v ktorej necháte zobrazený typ informácie. Pri svojej registrácii sa zaväzujete, že poskytnete presné, správne a úplné informácie o sebe, keď ich podnovujete kedykoľvek tak, aby boli zachované presne správne a úplne. Pri nepsrávnej, nepresnej, a neúplnej informácii, vyhlasujete, že ste úplne zodpovedný. Ak ste už registrovaný, mate možnosť kedykoľvke si pozerať a zmeniť informácie vyplnené pri registrácii. Prosptredníctvom registračnej formy zbierame nasledujpci typ informácie:
  1. personálna: vej, pohlavie, záujmy registrovaného a i.
  2. nepersonálna: browser, ktorý používate URL a i.
Používame túto informáciu, aby sme vám predstavili naše služby, a v žiadnom prípade ich neodovzdáme treťej strane, s výnimkou v príradoch, v ktorých nás zaväzuje zákon. Časť tejto informácie sa publikuje s vaším súhlasom vo vašom profile, ktorý je verejne vystavený na Elmaz.com. súhlasíte s časťou informácie aby bola používaná na marketingové a štatistické účely na Elmaz.com, čo znamená na vyskytované trhovské informácie od Elmaz.com na e- mailovú adresu vyplnenú pri registrácii. Pri registrovaní uvádzate Meno používateľa a heslo, keď ste úplne zodpovedný tieto používania, ako aj preberáte zodpovednosť, ak ju dáte j dispozícii tretej strane. Ak o tom pochybujete, že váš účet sa používa treťou stranou bez vašho vedomia, možete zmeniť heslo na vstup. Vy ste zodpovedný za udržanie kofidenčnosti na vašom používateľkom mene a hesle a za všetky činnosti vyplývajúcich z vašej registrácie. Pri vašej registrácii získame dostatočné informácie, aby sme skontrolovali váš vek. Keď ste už členom, garanujete, že nie ste mladší ako 18 rokov. Npriek tomu my negarantujeme, že všetci používatelia našej služby sú starší ako 18 rokov. Členovia, ktorí sú pod požadovaným minimom nosia zodovednosť za svoje činy.

Každý používateľ s alebo bez motívu môže vymazať svoju registráciu na Elmaz.com postupy ukázané na stránke. Pri vymazaní registrácie odmietate všetky práva, ktoré ste mali na stránke. Elmaz.com nemá žiadnu povinnosť, aby obnovil vašu registráciu. Na vymazanie registrácie zo stránky stlačte link "služby" -> "Ukončenie registrácie" a postupujte podľa inštrukcií na vymazanie.
Advertisements
TelePoint